Co fotím

Věnuji se focení několik let, momentálně pracuji s fotoaparátem Nikon D750 s využitím několika výměnných objektivů. Pokud hledáte fotografa, který s vámi stráví hezký den focením, ať už v ateliéru nebo venku, za přijatelné ceny v okolí Ostravy, můžete se mi ozvat. Dále uvádím mou nabídku, pro představu co všechno fotím a čemu se rád věnuji. Nebráním se však žádným dalším alternativním a speciálním nabídkám. Podívejte se na ceník jednotlivých druhů focení a na kompletní fotogalerii. V případě zájmu poskytuji i profesionální účes a nalíčení od kadeřnice Kateřina Šlesingerová.

Portréty

Portréty žen a mužů se fotí nejčastěji, a proto nesmí chybět ani v mé nabídce.

Svatby

Spoustu fotografů focení svateb odmítá, já však mám svatby rád a rád je také fotím. Součástí nabídky svatební fotografie je balíček služeb, které lze navzájem kombinovat. Snažil jsem se je rozvrhnout tak, aby splnily požadavky každého svatebního páru. Součástí je i předsvatební focení, které je zdarma, takže dostanete jako bonus další partnerské fotky a můžete své přátele hezky připravit a navnadit na vaši svatbu. Focení svatby se dělí na tyto části, ze kterých si můžete vybrat:

Děti a miminka

Velice rád fotím malé, ale i odrostlejší děti. Focení je možné v ateliéru, nebo venku v každém ročním období. Moc hezké jsou fotky dětí na vánoční přáníčka nebo dětské kalendáře. Pokud čekáte miminko a chtěli byste si uchovat vzpomínky na to jak byl malinký když se narodil, určitě se ozvěte, fotím i jedno nebo dvou týdenní miminka (newborn).

Zvířata

Často se věnuji focení zvířat, převážně psů. Nejčastěji se jedná o dokumentaci závodů agility, nebo pasení ovcí apod. Pokud však máte mazlíčka a chtěli byste ho vyfotit v ateliéru nebo venku, určitě se ozvěte.

Páry a skupinky

Páry a skupinky fotím v ateliéru i venku v přírodě, na polích, industrial nebo u vás doma. Pokud máte konkrétní představu, co chcete fotit, může být vše podle vás! Je možné nafotit i vaši firmu.

Rodinné foto

Celou vaši rodinku s dětmi i prarodiči rád vyfotím v mém ateliéru nebo venku za krásného počasí.

Reklamní foto

Jste majitelem firmy a chcete prezentovat své služby, produkty nebo jen vyfotit prostory ve kterých podnikáte? Právě pro vás je tato nabídka. Focení předmětů i nemovitostí.

Video

V poslední době se věnuji také natáčení videa, slow motion. Převážně zatím natáčím agility tréninky a závody.