Co fotím

Věnuji se focení několik let, momentálně pracuji s fotoaparátem Sony A9 s využitím několika výměnných objektivů. Pokud hledáte fotografa, který s vámi stráví hezký den focením, ať už v ateliéru nebo venku, za přijatelné ceny v okolí Ostravy, můžete se mi ozvat. Dále uvádím mou nabídku, pro představu co všechno fotím a čemu se rád věnuji. Nebráním se však žádným dalším alternativním a speciálním nabídkám. Podívejte se na ceník jednotlivých druhů focení a na kompletní fotogalerii. V případě zájmu poskytuji i profesionální účes a nalíčení od kadeřnice Kateřina Šlesingerová.

Svatby

Součástí nabídky svatební fotografie je balíček služeb, které lze navzájem kombinovat. Snažil jsem se je rozvrhnout tak, aby splnily požadavky každého svatebního páru. Součástí je i předsvatební focení, které je zdarma, takže dostanete jako bonus další partnerské fotky a můžete své přátele hezky připravit a navnadit na vaši svatbu. Focení svatby se dělí na tyto části, ze kterých si můžete vybrat:

Portréty

Portréty žen a mužů se fotí nejčastěji, a proto nesmí chybět ani v mé nabídce.

Děti

Velice rád fotím děti od 1 roku života. Focení je možné venku v každém ročním období. Moc hezké jsou fotky dětí na vánoční přáníčka nebo dětské kalendáře.

Zvířata

Často se věnuji focení zvířat, převážně psů. Nejčastěji se jedná o dokumentaci závodů agility, nebo pasení ovcí apod. Pokud však máte mazlíčka a chtěli byste ho vyfotit v ateliéru nebo venku, určitě se ozvěte.

Páry a skupinky

Páry a skupinky fotím v ateliéru i venku v přírodě, na polích, industrial nebo u vás doma. Pokud máte konkrétní představu, co chcete fotit, může být vše podle vás! Je možné nafotit i vaši firmu.

Rodinné foto

Celou vaši rodinku s dětmi i prarodiči rád vyfotím v mém ateliéru nebo venku za krásného počasí.

Reklamní foto

Jste majitelem firmy a chcete prezentovat své služby, produkty nebo jen vyfotit prostory ve kterých podnikáte? Právě pro vás je tato nabídka. Focení předmětů i nemovitostí.